Oferta pracy na stanowisko

Młodszy specjalista ds. ecommerce

Data wygaśnięcia: 28.02.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Kategoria: Sprzedaż, Marketing

Dołączając do Zespołu Certum masz możliwość pracy przy profesjonalnych, nowoczesnych i wyspecjalizowanych produktach. Powszechne Centrum Certyfikacji CERTUM jest najstarszym (to już 20 lat) i największym publicznym centrum certyfikacji w Polsce, które działa również w skali globalnej - obsługując klientów z kilkudziesięciu krajów świata.

Praca tutaj daje satysfakcję i poczucie, że wspieramy kształtowanie i rozwój społeczeństwa informacyjnego.

Sam zespół ecommerce (zespół sprzedaży internetowej) cechuje duża różnorodność zadań. Są to zarówno proste, powtarzalne zadania jak i długie projekty wymagające różnej wiedzy i umiejętności.

Oczywiście nie oczekujemy od Ciebie, że wiesz wszystko. Jednak ważna jest dla nas umiejętność znalezienia pożądanych informacji (na przykład za pomocą Google, przez serwisy, czy blogi branżowe). W taki sposób sami rozwijamy swoje umiejętności i poznajemy nowe rozwiązania.

Zawsze będziemy wspierać Twoje inicjatywy i pomysły - w końcu to nasz zespół ma realny wpływ na to jak działa nasz e-sklep i zależy nam, aby nasi Klienci dobrze się w nim czuli.

W naszej pracy ważne jest również dążenie do wspólnego celu, dlatego też aktywnie wspieramy naszymi działaniami inne kanały sprzedaży w Certum.

Dynamiczny rozwój handlu elektronicznego stawia przed nami wiele wyzwań. My jesteśmy na nie gotowi, a Ty?

Zadania:

  1. Bieżąca administracja sklepem w zakresie:
    • wprowadzania danych do systemu,
    • dbałości o poprawność oferty produktowej,
    • aktualizacji stron, w szczególności strony głównej, stron informacyjnych oraz stron promocyjnych.
  2. Wsparcie zespołów sprzedażowych w pracy z platformą sklepową.

Oczekiwania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (w mowie i piśmie),
  • dokładność i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • umiejętność obsługi CMS i aktualizacji treści na stronie www,
  • podstawowa znajomość html.