Oferta pracy na stanowisko

Junior Tester

Data wygaśnięcia: 30.06.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Pion Utrzymania i Rozwoju Oprogramowania Asseco Data Systems świadczy usługi związane z tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla Klienta. Zapewnia zespoły analityków, projektantów, programistów, testerów, architektów systemu i kierowników projektu, dysponujących doświadczeniem w tworzeniu, rozwoju i modyfikacji oraz integracji i utrzymania oprogramowania. Zastosowane technologie oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, pozwalają na świadczenie usług w zakresie zaawansowanych systemów big data. Świadczy usługi w oparciu o najlepsze światowe standardy w zakresie zarządzania projektami, zbierania wymagań, projektowania i wytwarzania, testowania, zarządzania usługami, co jest poparte wyszkolonym, certyfikowanym personelem.

Zadania:

  • tworzenie planu testów, specyfikacji przypadków testowych,
  • przygotowywanie danych testowych,
  • wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów,
  • analiza zgłoszeń serwisowych od Klientów,
  • współudział w rozwijaniu środowiska testowego.

Oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie wyższe (lub ostatnie roczniki studiów) na kierunkach: bankowość, księgowość, ekonomia, informatyka. Mile widziane także osoby z doświadczeniem w innej branży, np. finansowej (doradca kredytowy, konsultant finansowy, doradca ubezpieczeniowy etc.) - jeśli myślisz o przebranżowieniu się i rozpoczęciu swojej przygody z IT - aplikuj!,
  • pracowitość,
  • chęć rozwoju i nauki, otwarty umysł,
  • wielozadaniowość,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • sumienność,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (znajomość języka technicznego lub z zakresu finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem),
  • certyfikat ISTQB,
  • znajomość SQL,
  • znajomość zagadnień z dziedziny finansów, księgowości, bankowości.