Oferta pracy na stanowisko

Trener szkoleń aplikacyjnych

Data wygaśnięcia: 30.09.2020
Miasto: cała Polska
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, B2B
Kategoria: IT, Szkolenia/Edukacja

Poszukujemy Trenera Excel, który poprowadzi szkolenia w zakresie projektu unijnego "ADS Academy - rozwój kompetencji pracowników systemu ochrony zdrowia". Celem projektu jest podniesienie kompetencji uczestników w zakresie szeroko rozumianego zarządzania podmiotami leczniczymi, co powinno wpłynąć na wzrost efektywności funkcjonowania systemu ochrony w jednostkach systemu ochrony zdrowia.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie szkoleń zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi Zamawiającego,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, konspektów i programów,
  • analiza potrzeb i wymagań szkoleniowych uczestników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tematyki zbieżnej z przedmiotem zamówienia (tj. analiza danych przy użyciu oprogramowania MS Excel (min. 240h trenerskich w ciągu ostatnich 2 lat),
  • biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office (Word, Excel, PPoint, Outlook),
  • łatwe nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów interpersonalnych, motywowanie uczestników szkoleń i utrzymywanie zainteresowania szkoleniem,
  • umiejętność przekazywania wiedzy.

Dlaczego warto zostać Ekspertem Asseco Academy?

  • możesz dołączyć do elitarnej grupy profesjonalistów, współtworzącej produkty dla największej polskiej marki IT,
  • masz możliwość pracy w innowacyjnych projektach,
  • masz wpływ na kształtowanie talentów osób żądnych wiedzy i gotowych na nowe wyzwania.