Oferta pracy na stanowisko

Designer User Experience (UX Designer)

Data wygaśnięcia: 26.03.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • Analiza i optymalizacja istniejących systemów i rozwiązań pod kątem User Experience
  • Wsparcie organizacji w projektowaniu usług (Service Design)
  • Wizualizacja procesów i ścieżek użytkowników
  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji mobilnych oraz serwisów WWW w oparciu o stworzone ścieżki i badania potrzeb Klientów
  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod kątem ich zgodności z potrzebami Klientów
  • Analiza procesów na podstawie danych ilościowych i jakościowych
  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacja
  • Śledzenie feedbacku użytkowników związanego z rozwijanymi systemami, procesami i aplikacjami
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i Service Design, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych
  • Współpraca z podwykonawcami realizującymi projekty UX dla Certum
  • Budowa i zarządzenie zespołem UX w miarę rosnących potrzeb biznesowych Certum

Oczekiwania:

  • Doświadczenie podparte samodzielną realizacją co najmniej 3 projektów UX dla systemów klasy Enterprise
  • Znajomość metodologii i narzędzi wspierających analizę i projektowanie UX
  • Znajomość narzędzi wspierających prototypowanie, makietowanie, wizualizację UI
  • Znajomość rekomendacji HIG dla projektowania UX definiowanych przez dostawców technologii mobilnych i webowych
  • Znajomość ilościowych i jakościowych metodologii badawczych np., testy A/B, testy użyteczności, wywiady, badania fokusowe
  • Znajomość narzędzi wspierających Service Design
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność doskonałego organizowania pracy własnej, dokładność i wnikliwość
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo