Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Konsultant (wsparcie technologiczne)

Data wygaśnięcia: 13.12.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania Service Desk:

  • umawianie wizyt serwisu komputerowego przez telefon,
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od klientów w ramach I linii wsparcia,
  • aktualizacja statusów zgłoszeń w wewnętrznym systemie, monitorowanie i nadzór nad terminową realizacją zgłoszeń.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • swoboda prowadzenia rozmów przez telefon.