Oferta pracy na stanowisko

Asystent Koordynatora Serwisu

Data wygaśnięcia: 31.01.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdańsku
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • Bieżące rozdzielanie zgłoszeń zarejestrowanych przez klientów,
  • Analiza zgłoszeń pod kątem poprawności formalnej (kompletność, czytelność) pod nadzorem przełożonego / opiekuna,
  • Konsultowanie prostszych zgłoszeń z konsultantami,
  • Porządkowanie, katalogowanie, dezaktywowanie nieaktualnych wątków WIKI,
  • Filtrowanie zgłoszeń na ustalonym przez zarząd poziomie w skali półrocza,
  • Odbieranie telefonów od klientów,
  • Umawianie w razie potrzeby rozmów z II linia wsparcia,
  • Weryfikacja nadawania właściwego priorytetu zgłoszeń przez klientów,
  • Wykonywanie prostych analiz i zestawień,
  • Wykonywanie innych doraźnych poleceń służbowych przełożonych (w ramach posiadanych kompetencji)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi komputera
  • Wysoko rozwinięte umiejętności miekkie

Nagraj wideo