Oferta pracy na stanowisko

Programista Java

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Adama Branickiego 13
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania z wykorzystaniem Java, najnowszych wersji frameworków Spring i Vaadin
  • Analiza istniejących rozwiązań i tworzenie projektu technicznego dla nowych modułów w ramach prowadzonego projektu migracji technologicznej
  • Programowanie nowych modułów zgodnie z projektem technicznym

Oczekiwania:

  • Znajomość Java, JavaScript oraz frameworka Spring.
  • Znajomość zagadnień związana z tworzeniem komponentów webowych (web-components).
  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie komercyjne lub w projektach open source na stanowisku o podobnych wymaganiach.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • Znajomość frameworka Vaadin / Vaadin Flow.

Nagraj wideo