Oferta pracy na stanowisko

Agile Coach w Asseco Academy

Data wygaśnięcia: 30.06.2021
Miasto: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Kategoria: IT, Szkolenia/Edukacja

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, tworzymy zespół ekspertów i trenerów, którzy świadczyć będą usługi doradcze oraz szkoleniowe dla naszych klientów. Jeśli chcesz być częścią takiego zespołu - aplikuj - chętnie Cię poznamy!

Zakres obowiązków:

  • doradztwo, prowadzenie konsultacji oraz wsparcie w postaci Agile Coachingu, w zwinnych transformacjach u klientów Asseco Data Systems -Pion Asseco Academy,
  • realizacja zadań Agile Coacha w zakresie dbania o poprawne wykorzystanie praktyk i frameworków zwinnych,
  • czynny udział w kreowaniu nowych warsztatów i szkoleń w obszarze zwinnych metodyk oferowanych przez Asseco Academy, w tym przygotowywanie programów oraz materiałów szkoleniowych, rozwój posiadanych akredytacji,
  • prowadzenie warsztatów autorskich oraz szkoleń akredytowanych w obszarze stosowania zwinnych metodyk.
  • analiza informacji o potrzebach i wymaganiach klienta co do zakresu usługi,
  • rozwój oferty firmy w obszarze usług doradczych i szkoleniowych Agile&SCRUM.
  • udział w działaniach ,
  • Promowanie zwinnej kultury oraz wartości wewnątrz organizacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy Agile Coach’a i Scrum Mastera
  • doświadczenie w przeprowadzaniu /udziale w transformacji dla dużych organizacji,
  • znajomość wartości i zasad Agile & Lean, metodologii Agile, Scrum, Kanban,  SAFe itp.
  • znajomość procesów i procedur tworzenia oprogramowania, doświadczenie w rozwoju iteracyjnym i przyrostowym,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację oraz prowadzenie warsztatów,
  • dobra znajomość narzędzi np. JIRA, Confluence, Miro lub podobnych,
  • posiadanie certyfikatów w zakresie Agile, SCRUM, modeli skalowania,
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków,
  • umiejętność przekazywania wiedzy, prowadzenia prezentacji,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B,
  • mozliwość dołączenia do grona ekspertów współtworzących produkty dla polskiej marki IT,
  • udział w ciekawych projektach,
  • wsparcie w uzyskaniu kolejnych certyfikacji oraz akredytacji.