Oferta pracy na stanowisko

Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta

Data wygaśnięcia: 31.01.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: Obsługa Klienta

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • Sprzedaż przez telefon produktów i usług z oferty Asseco Data Systems
  • Obsługa posprzedażowa klienta przez telefon
  • Obsługa rozmów wychodzących i przychodzących
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie i wysyłanie do klientów ofert handlowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta przez telefon
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem
  • Zaangażowane i wysoka orientacja na realizację celów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie

Nagraj wideo