Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Programista

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Bydgoszczy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Obszar Świadczeń Społecznych Asseco Data Systems jest autorem jednego ze strategicznych systemów państwa – systemu ubezpieczeniowego dla Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS). Oferuje informatyczne systemy świadczeń emerytalno-rentowych do obsługi, wyliczania oraz wypłaty świadczeń emerytalno-rentowych dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) - rozwiązania profesjonalne, spełniające najwyższe wymagania wydajności i bezpieczeństwa przetwarzania danych.

Zadania:

  • Wykonywanie prac z zakresu programowania w technologii Natural/ADABAS
  • Wykonywanie prac z zakresu programowania dla nowych oraz istniejących aplikacji trójwarstwowych, realizowanych   w  technologii Java Enterprise Edition
  • Tworzenie projektów technicznych
  • Optymalizowanie aplikacji
  • Obsługa zgłoszeń i reklamacji użytkowników systemów informatycznych

Oczekiwania:

Kompetencje twarde:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka z informatyką) – również studenci ostatnich lat studiów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania i baz danych
  • Znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Kompetencje miękkie:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samoorganizacja
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do dalszego rozwoju

Mile widziane:

  • Znajomość technologii MAINFRAME (NATURAL, ADABAS, JCL)
  • Znajomość zagadnień związanych z Web Service
  • Znajomość popularnych serwerów aplikacji (Tomcat, Jboss, WebLogic, WebSphere)
  • Znajomość języka Java
  • Znajomość języka UML (Enterprise Architect)

Nagraj wideo