Oferta pracy na stanowisko

Kierownik Projektów

Data wygaśnięcia: 31.12.2021
Miasto: Warszawa
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Pion Oprogramowania dla Leasingu zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność, niezawodność, elastyczność, prostota obsługi oraz efektywność pracy.

Zadania:

  • zarządzanie projektami wdrożenia i zmiany w systemach leasingowych dostarczanych iteracyjnie bazując na Scrum,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • rozliczanie finansowe projektów,
  • planowanie, delegowanie, monitorowanie i sterowanie pracą zespołów wytwórczych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie 3-5 lat na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie komunikacji projektowej oraz spotkań w tym języku,
  • doświadczenie w obszarze projektów IT,
  • znajomość metodyk zwinnych oraz kaskadowych,
  • certyfikaty Scrum, AgilePM, Prince2 będą dodatkowym atutem,
  • dokładność, samodzielność,
  • chęć do nauki, skrupulatność, precyzyjność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy z zespołem.