Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 48
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

W departamencie oprogramowania dla Leasingu kreujemy rozwiązania systemowe dla 30 firm leasingowych w Polsce i zagranicą. Nasz główny system LEO Leasing jest stale rozwijany już od ponad 20 lat. Wszystkie systemy tworzone przez nas są wysoce konfigurowalne, tysiące parametrów definiuje ich działanie. Dzięki temu jedna wersja systemu może być używana przez wszystkich klientów jednocześnie. Funkcjonalność obejmuje obsługę każdego aspektu działalności firmy leasingowej (front-end, back-end, księgowość).

Obowiązki:

  • Wdrażanie projektów informatycznych związanych z produktami firmy
  • Instalacja i konfiguracja systemów klasy ERP (Oracle)
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej
  • Testy weryfikacyjne
  • Tworzenie procedur wdrożenia projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie technicznym
  • Podstawowa znajomość SQL w zakresie pisania kwerend i analizy danych
  • Znajomość teorii relacyjnych baz danych
  • Znajomość systemów operacyjnych

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w realizacji wdrożeń informatycznych
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów księgowych
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem i umiejętność przekazywania wiedzy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy między godziną 6:00 a 9:00
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej, jednak nie traktowanej jako regułę
  • Szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych

Nagraj wideo