Oferta pracy na stanowisko

Opiekun Kluczowych Klientów

Data wygaśnięcia: 09.07.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 48
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Pion Oprogramowania dla Finansów Asseco Data Systems projektuje, tworzy i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej i car fleet management (CFM). Centrum oferty dla sektora leasingowego stanowi System LEO. To kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresie: operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą.

Zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych dla danego roku obrotowego,
  • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie oraz rozwijanie współpracy handlowej z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o ustalone standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Odpowiedzialność za przygotowanie odpowiedniej kalkulacji handlowej,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowej z klientami,
  • Współtworzenie strategii sprzedażowej i odpowiadanie za prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych,
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku,
  • Inicjowanie rozwiązań w zakresie oferty/produktu odpowiadających potrzebom klientów,
  • Prowadzeni bieżącej obsługi klientów w zakresie sprzedaży i zapewnienie najwyższej jakości obsługi,
  • Współpraca z działem produktów, projektów, działem prawnych oraz innymi działami firmy,
  • Informowanie klientów o nowościach w ofercie, nowych rozwiązaniach, regulaminach, procedurach,
  • Monitorowanie rynku i sytuacji gospodarczej oraz analizowanie działań sprzedażowych konkurencji w celu doskonalenia oferty handlowej,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie umów oraz koordynowanie ich realizacji w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku,
  • Udział w eventach branżowych,
  • Zarządzanie rozliczeniami finansowymi z klientami ( m.in zlecenie fakturowania),
  • Dzielenie się wiedzą w zespole,
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz sprawozdań dla Dyrektora Działu i Zarządu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w branży leasingowej lub oprogramowania dla finansów,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne komunikowanie sie z klientami,
  • Znajomość programów Exel, Power Point,
  • Miła aparycja,
  • Otwartość na ludzi,
  • Umiejętność budowania relacji,
  • Kreatywność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Przedsiębiorczość.
  • Prawo jazdy kat B.