Oferta pracy na stanowisko

Opiekun Kluczowych Klientów

Data wygaśnięcia: 30.09.2021
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 48
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Pion Oprogramowania dla Finansów Asseco Data Systems projektuje, tworzy i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej i car fleet management (CFM). Centrum oferty dla sektora leasingowego stanowi System LEO. To kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresie: operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą.

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z firmami z sektora finansowego,
  • dbanie o realizację zadań sprzedażowych,
  • rozwój współpracy handlowej z klientami,
  • negocjacje i przygotowywanie oferty dla klienta w oparciu o jego wymagania biznesowe,
  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi, z działem produktów i projektów,
  • proponowanie rozwiązań w zakresie oferty/produktu,
  • współtworzenie strategii sprzedażowej ,
  • dbanie o obsługę klienta w zakresie sprzedaży i zapewnienie najwyższej jakości obsługi,
  • śledzenie rynku i sytuacji gospodarczej, jak również działania sprzedażowe konkurencji w celu doskonalenia oferty handlowej.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w branży leasingowej lub oprogramowania dla finansów,
  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne komunikowanie sie z klientami,
  • znajomość programów Exel, Power Point,
  • miła aparycja,
  • otwartość na ludzi,
  • umiejętność budowania relacji i pracy w zespole,
  • asertywność,
  • kreatywność i pomysłowość.