Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. Kontroli Jakości Oprogramowania

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21

Zadania:

  • Przygotowywanie w oparciu o dostarczoną dokumentację scenariuszy testowych
  • Analiza i przygotowanie danych testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Informowanie o wszystkich znalezionych problemach i zgłaszanie wad
  • Analiza wyników oraz przygotowywanie raportów i innej wymaganej dokumentacji testów
  • Tworzenie dokumentacji systemu

Oczekiwania:

  • Znajomość technik i metod wykonywania testów
  • Podstawowa znajomość języków bazodanowych
  • Podstawowa znajomość JSON oraz JSON Schema
  • Znajomość narzędzi typu Postman, SoapUI lub pokrewnych
  • Znajomość protokołu HTTP
  • Podstawowa wiedza z zakresu programowania (dowolny język)
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe lub studenci studiów informatycznych, technicznych lub pokrewnych
  • Minimum rok doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania
  • Język angielski na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych
  • Doświadczenie w obszarze testów automatycznych
  • Znajomość metodologii TDD i BDD (Gherkin language)
  • Znajomość JMeter
  • Certyfikacja w obszarze zapewniania jakości

Nagraj wideo