Oferta pracy na stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: Sprzedaż

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zarządzanie i opieka nad partnerami biznesowymi
  • Prowadzenie działań wspierających sprzedaż
  • Raportowanie i analiza wyników
  • Aktywna sprzedaż usług bezpieczeństwa ze wskazaniem na certyfikaty SSL, S/MIME, Code Signing, oraz podpis elektroniczny
  • Prowadzenie negocjacji
  • Prowadzenie baz danych Kontrahentów
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach i innych imprezach branżowych
  • Monitorowanie potrzeb rynku i analiza działań konkurencji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie minimum C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Nagraj wideo