Oferta pracy na stanowisko

Starszy Programista Java

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 48
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Obszar Oprogramowania dla Finansów Asseco Data Systems projektuje, tworzy i wdraża specjalistyczne oprogramowanie dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej i car fleet management (CFM). Centrum oferty dla sektora leasingowego stanowi System LEO. To kompleksowy program, wspomagający firmy leasingowe i CFM we wszystkich obszarach, szczególnie w zakresie: operacyjnym, finansowo–księgowym, sprzedażowym oraz zarządzania flotą.

Zadania:

  • Udział w innowacyjnych projektach realizowanych na potrzeby sektora branży finansowej
  • Programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację
  • Tworzenie interfejsu użytkownika
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności
  • Współpraca z innymi programistami, analitykami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość teorii relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pisania skryptów w SQL
  • Znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji technicznej)
  • Umiejętność pracy w zespole

Umiejętności techniczne:

  • 5 lat doświadczenia z Java EE
  • Doświadczenie w  pracy z  Hibernate
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss (6,7), WildFly(10,11), Tomcat (8,9)
  • Doświadczenie frameworkami JSF 2, PrimeFaces
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery
  • Znajomość PL/SQL, SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych (głównie ORACLE)
  • Systemy kontroli wersji: Git, SVN

Nagraj wideo