Oferta pracy na stanowisko

Młodszy specjalista ds. E-commerce

Data wygaśnięcia: 31.01.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: Sprzedaż

Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:

  • Bieżąca administracja sklepem w zakresie:
    • wprowadzania danych do systemu,
    • dbałości o poprawność oferty produktowej,
    • aktualizacji stron, w szczególności strony głównej, stron informacyjnych oraz stron promocyjnych.
  • Wsparcie zespołów sprzedażowych w pracy z platformą sklepową

Oczekiwania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Dokładność i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi CMS i aktualizacji treści na stronie www

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość HTML

Nagraj wideo