Oferta pracy na stanowisko

Kierownik Projektów Szkoleniowych

Data wygaśnięcia: 31.03.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Gdyni
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B
Kategoria: Doradztwo/Konsulting

Obszar Szkoleń Asseco Data Systems od ponad 25 lat wspiera pracowników w budowaniu ich karier zawodowych oraz organizacje klientów w zwiększaniu efektywności funkcjonowania. Dostarcza zarówno szkolenia jak również inne usługi rozwojowe, w tym projektowane specjalnie dla konkretnego klienta. Wykorzystuje unikalną możliwość łączenia doświadczeń zdobywanych w ramach projektów wdrożeniowych realizowanych w Grupie kapitałowej Asseco z potencjałem szkoleniowym. Ponadto udostępnia potencjał w postaci doświadczenia, sprawdzonych procesów i procedur, wykwalifikowanej kadry operacyjnej oraz systemów informatycznych zapewniając klientom usługi w modelu Learning Business Process Outsourcing. Klienci mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie w procesie pozyskiwania funduszy zewnętrznych na działania szkoleniowe oraz pełne zaangażowanie na etapie realizacji projektu i rozliczania uzyskanych dotacji.

Zadania:

  • Koordynacja projektów szkoleniowych i doradczych
  • Organizacja zadań projektu, w tym koordynacja działan marketingowych i rekrutacyjnych
  • Kontakt z uczestnikami projektu
  • Współpraca z działami wsparcia: logistyka, rozliczenia
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej
  • Organizacja i nadzór nad pracą podwykonawców/wykładowców
  • Kontakt z przedstawicielem klienta biznesowego
  • Wprowadzanie zmian do projektu

Oczekiwania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Umiejętność identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiaązań
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza dotycząca szkoleń autoryzowanych Microsoft i Oracle
  • Ogólna znajomość branży IT
  • Doświadczenie w realizacji projektów EFS (PO KL, RPO, PO WER)
  • Znajomość zagadnień dotyczących funduszy UE (RPO, PO WER)
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań

Nagraj wideo