Oferta pracy na stanowisko

Programista

Data wygaśnięcia: 30.09.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę / B2B
Programista

Zapraszamy do współpracy w Dziale Rozwoju Usług Zaufania wytwarzającego innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. W szczególności rozwijamy Usługi Zaufania w modelu SaaS będąc wiodącym ich dostawcą w Europie. Praca z nami z pewnością dostarczy nowych doświadczeń związanych z kreacją nowych produktów w roli developera.

Zadania:

  • rozwijanie usług PKI w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java,
  • bliska współpraca z zespołem analitycznym, QA, Scrum Masterem i Product Ownerem.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację,
  • programowanie Java, znajomość Spring/SpringBoot, Hibernate,
  • znajomość Tomcat, Undertow, Jetty,
  • relacyjne i nierelacyjne bazy danych np. PostgreSQL, MongoDB, ElasticSearch. Znajomość SQL/PLSQL,
  • znajomość systemów kolejkowych np. RabbitMQ,
  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych. Znajomość metodyk TDD, XP,
  • projektowanie oprogramowania, znajomość wzorców projektowych,
  • SVN/GIT (git-flow), Maven/Gradle,
  • JUnit, TestNG, Mockito, Harmcrest.

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa,
  • znajomość bibliotekt kryptograficznych i wspierających przetwarzanie dokumentów PDF np. IAIK, BouncyCastle, iText/PDFBox,
  • znajomość ElasticSearch, RabbitMQ, EhCache, PostgreSQL, MongoDB,
  • znajomość Swagger tools,
  • znajomość konteneryzacji – Docker,
  • znajomość metodyki SCRUM,
  • znajomość Enterprise Architect i UML,
  • znajomość Angular, JavaScript, Html/CSS, Python,
  • znajomość Continuous Integration/Continuous Delivery (Bamboo/Jenkins),
  • doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych (j. angielski).