Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Programista Java - staż

Data wygaśnięcia: 31.12.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Robimy "burzę mózgów" - potrzebujemy właśnie Ciebie!

Co możemy zaoferować?

  • Indywidualnie dopasowany do Ciebie plan stażu
  • Świetną atmosferę - w firmie mówimy sobie po imieniu
  • Będziesz miał/a wpływ na wyznaczane cele
  • Otrzymasz wiele interesujących zadań
  • Twój grafik będzie elastyczny, to my dopasujemy się do Twoich zajęć
  • Będziesz miał/a swojego opiekuna stażu
  • Podpiszemy z Tobą umowę cywilno-prawną
  • Otrzymasz wynagrodzenie za staż
  • Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą
  • Poznasz wiele nowych osób, m.in. w naszych play roomach i na wspólnych inicjatywach sportowych
  • Z nami nie musisz się martwić o dress code

Twoje zadania:

  • Rozwój istniejących modułów systemowych
  • Tworzonie nowych modułów na podstawie analizy
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wdrażanie elementów systemu w środowisku rozproszonym

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka programowania Java
  • Znajomość SQL
  • Podstawowa znajomość Spring framework
  • Znajomość HTML5/CSS/JS
  • Znajomośc jezyka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość tematyki konteneryzacji (Docker)
  • Znajomość tematyki mikrousług
  • Znajomość React.js / Angular

Wyślij swoje CV już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo