Oferta pracy na stanowisko

Specjalista Obsługi Klienta

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Bajeczna 13
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat
Kategoria: Obsługa Klienta
Zakres obowiązków
  • bieżące kontakty z klientami biznesowymi w zakresie świadczonych usług B2B
  • nadzór operacyjny nad realizowanymi umowami
  • koordynowanie działań związanych z realizacją zleceń klientów
  • prowadzenie dokumentacji, raportowanie
  • ścisła współpraca z: Klientem, dostawcami, innymi zespołami wewnątrz organizacji zaangażowanymi w realizację usług dla Klienta
  • ocena dostawców zewnętrznych, negocjowanie cen i warunków dostaw
  • przygotowywanie kalkulacji ofertowych
Wymagania
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność nawiązywania i utrzymania realizacji z klientem
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności analityczne
Mile widziane
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, organizacji i koordynacji złożonych projektów/zleceń.
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego, nie jest jednak wymagana

Nagraj wideo