Oferta pracy na stanowisko

Młodszy Programista Java - staż

Data wygaśnięcia: 07.06.2020
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Łodzi ul. Narutowicza 136
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Twoje zadania:

  • rozwój istniejących modułów systemowych,
  • tworzonie nowych modułów na podstawie analizy,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie elementów systemu w środowisku rozproszonym.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka programowania Java,
  • znajomość SQL,
  • podstawowa znajomość Spring framework,
  • znajomośc jezyka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość HTML5/CSS/JS,
  • znajomość tematyki konteneryzacji (Docker),
  • znajomość tematyki mikrousług,
  • znajomość React.js /Angular.

Co możemy zaoferować?

  • indywidualnie dopasowany do Ciebie plan stażu,
  • świetną atmosferę - w firmie mówimy sobie po imieniu,
  • będziesz miał/a wpływ na wyznaczane cele,
  • otrzymasz wiele interesujących zadań,
  • twój grafik będzie elastyczny, to my dopasujemy się do Twoich zajęć,
  • będziesz miał/a swojego opiekuna stażu,
  • podpiszemy z Tobą umowę cywilno-prawną,
  • otrzymasz wynagrodzenie za staż,
  • chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą,
  • poznasz wiele nowych osób, m.in. w naszych play roomach i na wspólnych inicjatywach sportowych,
  • z nami nie musisz się martwić o dress code.