Oferta pracy na stanowisko

Analityk Systemowy

Data wygaśnięcia: 31.12.2018
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Warszawie ul. Komitetu Obrony Robotników 48
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

W dziale analiz departamentu oprogramowania dla Leasingu kreujemy rozwiązania systemowe dla 30 firm leasingowych w Polsce i zagranicą. Nasza główny system LEO Leasing jest stale rozwijany już od ponad 20 lat. Wszystkie systemy tworzone przez nas są wysoce konfigurowalne, tysiące parametrów definiuje ich działanie. Dzięki temu jedna wersja systemu może być używana przez wszystkich klientów jednocześnie. Funkcjonalność obejmuję obsługę każdego aspektu działalności firmy leasingowej (front-end, back-end, księgowość).

Zakres obowiązków
  • Analiza potrzeb Klienta
  • Analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania
  • Współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym
  • Projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interefejsy do systemów zewnętrznych)
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania
Oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w analizie i projektowaniu systemów informatycznych
  • Znajomość relacyjnych Baz Danych (ERD, SQL)
  • Znajomość notacji UML i BPMN
  • Mile widziana znajomość projektowanie Webserwisów, XML
  • Poszukujemy osoby komunikatywnej, samodzielnej i zorientowanej na cel
  • Znajomość branży leasingowej i metodyk projektowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy między godziną 6:00 a 9:00
  • Pracę w zgranym zespole składającym się z osoby kierującej, eksperta ds. analiz i 5 analityków
  • Możliwość pracy zdalnej, jednak nie traktowanej jako regułę
  • Szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo