Oferta pracy na stanowisko

Tester (Inżynier Testów, Programista Testów)

Data wygaśnięcia: 27.04.2019
Miasto: Asseco Data Systems – Biuro w Szczecinie ul. Królowej Korony Polskiej 21
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / B2B

Pion Rozwoju i Utrzymania Oprogramowania Asseco Data Systems świadczy usługi związane z tworzeniem oprogramowania dedykowanego dla Klienta. Zapewnia zespoły analityków, projektantów, programistów, testerów, architektów systemu i kierowników projektu, dysponujących doświadczeniem w tworzeniu, rozwoju i modyfikacji oraz integracji i utrzymania oprogramowania. Zastosowane technologie oraz wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, pozwalają na świadczenie usług w zakresie zaawansowanych systemów big data. Świadczy usługi w oparciu o najlepsze światowe standardy w zakresie zarządzania projektami, zbierania wymagań, projektowania i wytwarzania, testowania, zarządzania usługami, co jest poparte wyszkolonym, certyfikowanym personelem.

Zadania:

  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów
  • Pisanie testów automatycznych serwisów
  • Pisanie testów automatycznych frontend
  • Rozwijanie narzędzi testowych
  • Współpraca z kierownikami projektów, analitykami i developerami
  • Współudział w rozwijaniu środowiska testowego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
  • Język angielski (techniczny – dokumentacja)
  • Doświadczenie - Programista Testów: min. 4 lata, Tester: min. 2 lata, Młodszy Tester: nie wymagane
  • Znajomość systemów operacyjnych i umiejętność pisania skryptów powłoki (Windows, Linux)
  • Wiedza z zakresu testowania oprogramowania
  • Znajomość SQL, XML, Web Servicesoraz narzędzi do CI / CD / CT
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (SoapUI, Selenium webDriver) i wspierających rozwój oprogramowania (JIRA, GIT, SVN)
  • Znajomość języków programowania (JAVA, JavaScript)
  • Certyfikat ISTQB
  • Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Pracowitość, kreatywność, sumienność, komunikatywność

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Nagraj wideo