KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Senior Java Developer

Kod oferty: 02.10.2017/Senior Java Developer/Szczecin

Data wygaśnięcia 2017-12-31

Miasto: Szczecin

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zakres obowiązków:

- Udział w zbieraniu i analizie wymagań

- Udział w projektowaniu systemów i tworzenie dokumentacji technicznej

- Koordynacja prac zespołu wytwórczego

- Tworzenie oprogramowania, głównie z wykorzystaniem Java w oparciu metodyki zwinne (Scrum/Agile)

- Odpowiedzialność za jakość kodu oraz jakość i terminowość dostarczanych produktów

- Mentoring dla Junior Developerów oraz Stażystów

- Współodpowiedzialność za proces ciągłego podnoszenia efektywności

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość technologii javowych, szczególnie JEE

- Bardzo dobra znajomość JBoss 6+

- Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL/PLSQL

- Wiedza z zakresu tworzenia testów jednostkowych

- Wiedza z zakresu projektowania oprogramowania i wzorców projektowych

- Wysoka komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

- Odpowiedzialność, samodzielność i systematyczność

- Umiejętność pracy w zespole i zarządzania pracą kilkuosobowego zespołu

- Przynajmniej 5-letni staż pracy przy realizacji projektów związanych z rozwojem oprogramowania.

- Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

Dodatkowe atuty:

- Znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa

- Znajomość metodyki SCRUM

- Znajomość Enterprise Architect i notacji UML

- Doświadczenie w programowaniu Python

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm IT w Polsce

- Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

- Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- Szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport)

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.