KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Sekretarka/Recepcjonistka

Kod oferty: S/R/2017/ŁÓDŹ

Data wygaśnięcia 2017-12-31

Miasto: Łódź

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania:

-          Przyjmowanie i wysyłanie codziennej korespondencji i przekazywanie jej do odpowiednich zespołów
-          Przygotowywanie dokumentów i projektów pism
-          Utrzymywanie współpracy z firmami kurierskimi, przekazywanie przyjętych przesyłek do właściwych zespołów
-          Obsługa recepcji

Wymagania:

-          Dobra znajomość pakietu MS Office
-          Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
-          Wykształcenie wyższe
-          Doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej

Predyspozycje osobowe:

-          Zaangażowanie
-          Sumienność
-          Łatwość nawiązywania kontaktów

Warunki zatrudnienia:

Na wyposażeniu

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.