KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego

Kod oferty: Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego/PUBiZ/19.09

Data wygaśnięcia 2017-11-01

Miasto: Szczecin

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO

Zakres obowiązków:

- obsługa zgłoszeń Klientów

- aktywne wsparcie techniczne Klienta oraz pracowników firmy w zakresie posiadanych kompetencji

- obsługa KRUS zgodnie z ustalonymi zasadami

- współpraca z Partnerami Certum w celu zapewnienia wsparcia technicznego

- podejmowanie działań w celu zapewnienia szybkiego usunięcia usterek

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki informatyczne

- język angielski w mowie i piśmie, umożliwiający swobodną wymianę informacji z Klientem na temat zamówień i obsługi technicznej z obszaru IT

- mile widziane doświadczenie w pracy w Call center

- umiejętność obsługi systemów Windows (Linux, Mac OS będą dodatkowym atutem) np. instalacja oprogramowania, instalacja urządzeń, rozwiązywanie problemów

- obsługa pakietu Office

- obsługa programów pocztowych

- umiejętność pozyskiwania informacji

- komunikatywność

- cierpliwość

- umiejętność wczucia się w sytuację innej osoby

- zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów

- zdolności analityczne

- chęć pomocy

- rzetelność

- uprzejmość

- chęć nauki

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm IT w Polsce

- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

- pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- szeroki pakiet socjalny(prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport)

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.