KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Koordynator Projektów UE (RPO, POWER)

Kod oferty: /08/17/GDY/1

Data wygaśnięcia 2017-11-30

Miasto: Gdynia

Kategoria: Szkolenia/Edukacja

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Koordynator Projektów UE (PRO, POWER)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat /
B2B

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja merytorycznego przebiegu projektów szkoleniowo – doradczych
  • Promocja projektu i rekrutacja uczestników do projektu
  • Pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami
  • Bieżący monitoring postępu rzeczowo – finansowego projektu i osiąganych wskaźników
  • Bieżący kontakt z Instytucją Pośredniczącą w zakresie realizacji projektu udział w kontrolach i audytach projektu

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu projektów współfinansowanych ze środków UE (POKL, RPO, POWER)
  • Znajomość dokumentów programowych (przede wszystkim Zasady Finansowania i Wytyczne w zakresie kwalifikowalności wydatków) oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office (Word, Excel)
  • Znajomość środków komunikacji social media
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zorientowanie na realizację celów

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.