KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Konsultant systemów informatycznych

Kod oferty: KSI/03/17/Wawa/1

Data wygaśnięcia 2017-10-20

Miasto: Warszawa

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenia systemów informatycznych dla klientów
  • Testowanie oprogramowania
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • Tworzenie dokumentacji użytkownika
  • Udzielanie konsultacji telefonicznych, dotyczących obsługi oprogramowania
  • Spotkania z Klientami w ich siedzibie
  • Analiza wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu
  • Analiza procesów biznesowych Klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w działaniu
  • Poczucie odpowiedzialności
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego (MS Office)
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju
  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnych obowiązkach
  • Doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie wodociągowym lub ciepłowniczym
  • Znajomości systemów bilingowych
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego

Oferujemy:

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135).Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''