KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Inżynier Testów

Kod oferty: InżT/08/17/Szcz

Data wygaśnięcia 2017-11-30

Miasto: Szczecin

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Tester oprogramowania

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie danych testowych

- Wykonywanie testów, wykrywanie i zgłaszanie defektów

- Współpraca z analitykami i developerami

- Współudział w rozwijaniu środowiska testowego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)

- Znajomość języka angielskiego (techniczny- dokumentacja)

- Znajomość systemów operacyjnych

- Wiedza z zakresu testowania oprogramowania

- Umiejętność pisania skryptów powłoki (Linux/ Windows)

- Znajomość SQL

- Komunikatywność, sumienność, kreatywność

Mile widziane:

- Pisanie testów automatycznych

- Znajomość narzędzi do CI/ CD/ CT

- Znajomość narzędzi do rozwoju oprogramowania (JIRA)

- Certyfikat ISTQB

- Znajomość XML, Web Services

- Znajomość narzędzi do automatyzacji testów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm IT w Polsce

- Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

- Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- Szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport).

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”