KARIERA

Zapraszamy do kontaktu
Dział HR
praca@assecods.pl

Administrator Serwerów

Kod oferty: /04/17/GDA/3

Data wygaśnięcia 2017-12-31

Miasto: Gdańsk

Kategoria: IT

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zakres obowiązków:

  • Administrowanie wdrożonymi u klientami środowiskami serwerowymi (wirtualizacja, systemy operacyjne, serwery baz danych, aplikacji)
  • Realizacja zdalnie lub bezpośrednio u klienta zadań zgodnie z obowiązującym poziomem SLA dla aplikacji i systemów informatycznych
  • Tworzenie profesjonalnej dokumentacji projektowej oraz prowadzenie szkoleń  klientowi z zakresu wdrożonych środowisk
  • Monitorowanie zdarzeń, diagnoza błędów i rozwiązanie problemów
  • Udział w projektowaniu/testach/wdrażaniu/konserwacji systemów informatycznych firmy

Wymagania•

  • Umiejętności związane z instalacją, konfiguracją, optymalizacją, zarządzaniem i archiwizacją :

-    serwerów IBM AIX, Linux (RedHat /Debian), Windows Data Center
-    serwerów ESX VMWare, Oracle VM
-    serwerów bazodanowych Oracle, MS SQL
-    serwerów Jboss/WildFly, Oracle Weblogic, IIS, Apache, PHP, TomCat

  • Podstawowa wiedza w zakresie administracji zasobami sieci SAN, w szczególności FC
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN i WAN (routing, NAT, firewalling, qos), konfiguracji usług ipsec, openvpn, Swan
  • Znajomość Serwisów Jenkins, gitlab, SVN, Redmine, Artifactory, Zabbix
  • Znajomość języków Perl, C/C++, PLSQL
  • Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z wdrożeniami, instalacją, optymalizacją  i archiwizacją środowisk serwerowych klientów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiające płynne czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe (kierunki: Informatyka, Telekomunikacja)
  • Umiejętność pracy z zespołem zarówno stacjonarnie jak i zdalnie
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Zdolność do szybkiego uczenia się
  • Determinacja w rozwiązywaniu napotykanych problemów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, z uwagi na świadczenie usług jako wsparcie w Warszawie i Łodzi

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w strojeniu wydajności baz danych Oracle oraz dobierania zasobów i strojenia OS pod bazy Oracle
  • Znajomość architektury rozwiązań MS Dynamics (Axapta) i administracji tym środowiskiem
  • Znajomość systemu IBM AIX i IBM TSM na poziomie administratora
  • Zarządzanie bezpieczeństwem i uwierzytelnianiem w systemach IBM AIX / Linux / Windows (GPO, SSL, LDAP, ADFS)

Warunki zatrudnienia:

Zapewniamy bezpieczeństwo

Rozwój zawodowy

Różne dodatki

Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem.

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A.  z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”